Bára & Characters

Bára & Characters

27. dubna 2010 v 21:55 | *DBD & Iwča*
DontBeDolls.blog.cz

Bára Šampalíková

narození: 14.května 1996

bydliště: Praha 13

znamení: býk

barva: růžová

sourozenci: Jana, Radka

Bára začala s tancem v ATS Domino už ve 4 letech. Vyzkoušela různé styly, až v 10ti začala chodit na hip hop do výběrovému týmu ATstudia. Zúčastnila se mnoha soutěží a mnoho z nich také vyhrála. Už ve školce začala zpívat v pěveckém kroužku, od 1.třídy chodila do pěveckého sboru Rolnička. Ve třetí třídě se rozhodla vyměnit sbor za sólový zpěv a přihlásila se tedy do umělecké školy, kam chodila až do loňského roku.
S hip hopem v ATS Domino i zpěvem v LŠU skončila, když se po castingu dostala do skupiny Kids Dalmateens. V Kids strávila skoro rok, ale spokojená nebyla, tak se v únoru 2010  rozhodla odejít. Nechtěla se ale vzdát ani zpěvu, ani tance a ani kamarádek, které v Kids získala. S Denčou a Diou se přihlásila do D4U Dancers For You, kde mají možnost dělat více tanečních stylů a na zpěv chodí k učitelce Nikol Frančákové. Byla největší iniciátor vzniku DBD a i když je nejstarší, je největší "rebelka" skupiny.
Protože má nejen taneční, ale hlavně nezpochybnitelný pěvecký talent, uvažuje příští rok o přijímacích zkouškách na Konzervatoř, obor populární zpěv.
Ráda a moc hezky kreslí, jezdí na snb a nejradči a nejvíc poslouchá hudbu  - sluchátka prakticky nesundavá. :-)
 
 

Reklama